FAQ

Możemy pomóc.
Odkryliśmy przed tobą kilka doświadczeń i umiejętności .
Nieważne, czy jesteś początkującym lub doświadczonym poszukiwaczem przygód.
Tutaj możesz przeglądać artykuły które mogą pomóc w zakupie .
Odpowiedzi na większość pytań, które wpłynęły do TERMITE ® umieścimy na tej stronie. Zapoznaj się z nimi, być może odpowiedzi na Twoje pytania znajdują się tutaj.

TERMOSY, KUBKI TERMICZNE

JEST TAK WIELE TERMOSÓW DO WYBORU. DLACZEGO WARTO KUPIĆ TERMITE WARHEAD?

Chcieliśmy dać konsumentom bezpieczne, zdrowe o najwyższych parametrach produkty. TERMITE WARHEAD® spełnia europejską normę EN 12546-1, potwierdzającą jakość i parametry techniczne a także wymogi przyjęte dla termosów. Parametry termoizolacyjne naszych termosów są najwyższe z jakimi możesz spotkać się na rynku. Najwyższej jakości konstrukcja gwarantująca stabilność utrzymania temperatury w perspektywie wielu lat. Nasze termosy TERMITE WARHEAD® wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej a ich wnętrze nie musi być pokrywane żadnym dodatkowym materiałem, dzięki czemu nie będziesz musiał sprawdzić, czy wnętrze termosów  TERMITEWARHEAD® jest bezpieczne i nieszkodliwe dla twojego zdrowia. 


CZY PRODUKTY POZBAWIONE SĄ BPA?

Materiały wykorzystywane do kubków i termosów są sprawdzone, bezpieczne i całkowicie wolne od BPA, ftalanów, ołowiu i innych szkodliwych substancji.
Korki i kubki wewnętrzne wykonane z bezpiecznego polipropylenu (PP # 5).

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ TERMOSÓW DO GORĄCEGO PŁYNU

Dla maksymalnej wydajność i termoizolacyjnej podgrzać produkt bezpośrednio przed użyciem. Napełnić termos gorącą wodą. Zakręcić korek i pozostawić na kilka minut, następnie wylać wodę i napełnić właściwym płynem, zakręcić korek oraz pokrywkę.

JAK DOKONANO TERMICZNEGO EFEKTU IZOLACJI  CIEPLNEJ ?

Pojemniki rozgrzano na ( 5 ±1) min i ponownie zalane wodą o temperaturze ≥95°C. Po upływie 6h ±5 min dokonano  pomiaru temperatury wody wewnątrz pojemnika. Pomiaru dokonujemy przy temperaturze zewnętrznej   (20 ± 2)°C.

CZY MÓJ PRODUKT MOGĘ UMIEŚCIĆ W MIKROFALÓWCE?

Zdecydowanie nie zaleca się umieszczenie naszych produktów w kuchence mikrofalowej. Może to spowodować uszkodzenie produktu i urządzenia.

CZY MOGĘ UMIEŚCIĆ MÓJ PRODUKT W ZAMRAŻALCE?

Zdecydowanie nie zaleca się umieszczenie naszych produktów w zamrażalce . Zamrożenie płynu zwiększy jego objętość to może spowodować uszkodzenie produktu.

JAK CZYŚCIĆ TERMOSY, KUBKI?

Zaleca się mycie ręczne. Nie stosować wybielaczy oraz środków czyszczących zawierających chlor na którejkolwiek z części termosu. Aby wyczyścić pojemnik, należy użyć ciepłej wody i łagodnego detergentu. Wylać wodę z płynem i ponownie opłukać ciepłą wodą. Do mycia używać delikatnej ściereczki lub gąbki. Jeśli wewnątrz pojemnika pojawi się osad, do usunięcia go należy użyć mieszanki ciepłej wody i sody oczyszczonej. Pozostawić mieszankę wewnątrz otwartego pojemnika przez około godzinę po czym usunąć zawartość.

Jak mogę dokonać zakup części zamiennych?

TERMITE oferuje części zamienne do swoich produktów. Możesz zamówić je w sklepie, w którym zakupiłeś produkt lub dowolnym punkcie sprzedaży detalicznej z ofertą naszych produktów.

Nie wiem jaką część zamienną potrzebuje?

Większość informacji o częściach zamiennych znajduje się na produkcie.
Informacje zostały naniesione w trwały i nieusuwalny sposób na podstawę termosu.

LABELING SYSTEMS

podstawa

Jedyny sposób znakowania produktów uznajemy za autentyczny.potwierdzamy posiadasz wyjątkowy w tej kategorii produkt TERMITE. .Informacje zostały naniesione w trwały i nieusuwalny sposób na podstawę termosu. Informacji o częściach zamiennych , informacje wynikające z europejskiej normy EN 12546-1, głównych przeciwwskazań ,produkcja data i pojemności.

MATERACYKI

WĘDRÓWKI Z PLECAKIEM.

Niska waga i niewielkie rozmiary po spakowaniu TERMITE EXPAND to atrybuty, których nie pominiesz podczas wędrówki z plecakiem, wyprawy rowerowej czy kilkudniowego spływu kajakowego. Materacyk TERMITE EXPAND pomieści twój minimalistyczny plecak, sakwa rowerowa, motocyklowa czy komora bagażowa na rufie.

CAMPING ZIMĄ

Camping na śniegu wymaga większej izolacji.
TERMITE zaleca stosowanie karimaty o zamkniętych komórkach powietrza i materacyka TERMITE Expand.
Karimata pozwoli zwiększyć izolację, zmniejszy ryzyko przebicia materacyka  .

JAK PRZECHOWYWAĆ MOJĄ MATE, MATERAC?

Aby utrzymać najwyższą funkcjonalność maty, przechowuj matę rozwiniętą, rozłożoną na płasko z otwartym zaworem. Pozwoli to zachować zawartej w macie piance przedłużoną żywotność. Pozwoli to również zgromadzonej wewnątrz parze wodnej uchodzić swobodnie z wnętrza maty. Jeśli mata musi być przechowywana w postaci rulonu, pompuj matę tak często jak to możliwe, aby zapobiec trwałemu odkształcaniu się pianki.

KUPIŁEM MATĘ I SŁABO NABIERA POWIETRZE

Nowa mata do napompowania po raz pierwszy po wyjęciu z opakowania potrzebuje więcej czasu niż przy każdym kolejnym. Nowa mata była przechowywana w stanie dużej kompresji przez dłuższy czas, dlatego też przed pierwszym użyciem zaleca się nadmuchanie jej (ustami) aż do maksymalnego rozprężenia i pozostawić na noc. Szybkość z jaką mata nabiera powietrze będzie wzrastać podczas kolejnych procesów nadmuchiwania i wypuszczania powietrza.

CZY MOGĘ ROZŁOŻYĆ MATĘ NA GAŁĘZIE, SZYSZKI?.

Unikaj korzystania z maty na ostrych lub powierzchniach powodujących otarcia, takich jak skały, piarg, gałęzie, szyszki, pinezki lub igły.

 Naczynia

Dlaczego naczynia stalowe?.

Niska waga i niewielkie rozmiary po spakowaniu

ZOBACZ CO DLA CIEBIE TWORZYMY

POZNAJ NASZE PRODUKTY

tahiti
BEZ BPA

CZY WIESZ, ŻE PRODUKTY TERMITE SĄ POZBAWIONE BPA?

france
Z KUBKIEM TERMITE

ODKRYJ SZLAK W POBLIŻU DOMU

rio
TERMOSY WARHEAD

SPEŁNIAJĄ EUROPEJSKĄ NORMĘ EN 12546-1.