Technologie

Wiedza i rozwiązania wykorzystywane przy produktach TERMITE.

BLOW LOFT

Cieplina o wyjątkowej sprężystości. Zwiększa możliwość magazynowania powietrza, co bezpośrednio wpływa na wysoką termoizolację.

BPA FREE

Bisfenol S (BPS) jest związkiem chemicznym wykorzystywanym do produkcji m.in. plastiku.

BPS FREE

Produkt pozbawiony BISPHENOLU-S

Elektropolerowane wnętrze

Kubki TERMITE to najwyższa jakość materiałów z których zostały wykonane.Dla uzyskania maksymalnego poziomu higieny i trwałości stosujemy elektropolerowane wnętrze.

EN 12546-1

Europejska norma potwierdzającą jakość i parametry techniczne a także wymogi przyjęte dla termosów.

Green Collection®

To zbiór produktów, które w procesie produkcji wykonane zostały z recyklingu materiałów lub powstały, by zredukować szkodliwy wpływ na środowisko, poprzez zmniejszenie ilości odpadów. Green Collection® to produkty przyjazne dla środowiska, stworzone w celu promowania zdrowego trybu życia. Green Collection® znajdują się w wielu kategoriach naszych produktów.

Konwekcja i konstrukcja próżniowa.

Termosy posiadają izolację próżniową. Izolacja próżniowa jest procesem usuwania powietrza pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną ścianką ,tworząc podciśnienie, pomaga to wyeliminować przenoszenie ciepła przez konwekcję

LEAK PROF

PEŁNA SZCZELNOŚĆ

NYLON DIAMOND PU

Rodzaj włókna syntetycznego charakteryzującego się specjalnym splotem o wyjątkowej odporności na rozrywanie i przetarcia. Tkanina poddana jest specjalnej impregnacji poliuretanem, zapewniającym wyjątkowa wodoszczelność.

ONE TWIST

System korka umożliwiający korzystanie z termosu , kubka poprzez jeden obrót korka.

PIN UP

System przykrywki zabezpieczający przed nieumyślnym wylaniem płynu.

PVC-Free

Przyjazny materiał redukujący oddziaływanie na środowisko i wpływający na wytrzymałość.

RIPSTOP

Technika wzmacniania materiału poprzez wprowadzenie w stałych odstępach dodatkowego mocniejszego włókna.

spork

STAL CR nI 18/10, STAL Cr Ni 18/8

Oznaczenia według niemieckiej normy Deutsche Industrie Normen (DIN). Stal chromowo-niklowa odporna głównie na korozję elektrochemiczną w środowisku kwasów nieorganicznych i organicznych, związków azotu, roztworów soli i agresywnych środków spożywczych. Zawiera ona 18 % Cr i od 8% do 10 % Ni. Najczęściej stosowania jest stal typu 18/8 zawierająca 18 % Cr i 8 % Ni. Stal ta jest odporna na korozję, Nikiel w stopie nadaje stali szlachetności.

steel inner stopper

steel spork

stell inner stopper

T-beam

Konstrukcja materaca o specjalnym układzie „belek”, który został zaprojektowany aby wyeliminować przestrzeń pomiędzy spawami materaca, a tym samym zapobiec powstawaniu zimnych punktów. Otwory w każdej „belce” materaca pozwalają na swobodny przepływ powietrza pomiędzy jego komorami, co daje komfortowe i stabilne podparcie podczas przewracania z boku na bok.

T-flate

termite_179,5x48,5-cieplina_maly Niełamliwy aluminiowy zawór zapewniający szczelne zamknięcie oraz daje się łatwo zakręcić po skończonym procesie nadmuchiwania.

T-FLATE SYSTEM Double

ZOBACZ CO DLA CIEBIE TWORZYMY

POZNAJ NASZE PRODUKTY

tahiti
BEZ BPA

CZY WIESZ, ŻE PRODUKTY TERMITE SĄ POZBAWIONE BPA?

france
Z KUBKIEM TERMITE

ODKRYJ SZLAK W POBLIŻU DOMU

rio
TERMOSY WARHEAD

SPEŁNIAJĄ EUROPEJSKĄ NORMĘ EN 12546-1.